Behawiorystyka Koni
w pracy w energii ciała i umysłu konia

Lidia Kacperska
Szkolenia i oferta
Przejdź do oferty treningowej
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową. Część szkoleń odbywa cyklicznie, niektóre w wyznaczonych terminach. Szkolenia przez nas oferowane pogłębią Twoją wiedzę nie tylko w zakresie treningu koni czy poznawania ich zachowań, ale także tematach które są niezbędne aby praca z koniem była w trosce o jego zdrowie. Pierwsza pomoc, czy warsztaty dopasowania siodeł. Masaże i techniki żywienia. To wszystko znajdziesz u Nas. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem którego tu nie widzisz, zapraszam do kontaktu.

ABC Dopasowywania siodeł

Termin Szkolenia: 15.10.2022 - 16.10.2022
Cena za osobę: 850 zł
Unikalna okazja zdobycia rzetelnej wiedzy dotyczącej podstaw dopasowania siodeł dla właścicieli koni i końskich profesjonalistów.  Szkolenie wzbogacone o elementy dopasowania wędzideł i ogłowi Szkolenie prowadzi Michał Dobrowolski, Md Siodłą

Masaż koni z elementami metody Mastersona z Beatą Fiłonowicz

Termin Szkolenia: 08.10.2022 - 09.10.2022
Cena za osobę: 790 zł (udział konia z ośrodka w cenie kursu)
Serdecznie zapraszamy na szkolenie z masażu koni z elementami metody Mastersona z Beatą Fiłonowicz! Będą to warsztaty, podczas których poznamy podstawowe zasady biomechaniki jeździeckiej, nauczymy się rozpoznawać napięcia w ciele konia, poznamy i przećwiczymy na koniach elementy masażu klasycznego oraz niektóre podstawowe techniki Mastersona.

Konsultacje behawioralne z Lidią Kacperską

Termin Szkolenia: 01.10.2022 - 31.10.2022
Cena za osobę: 200 zł / godzina konsultacji
Zapraszamy na październikowe konsultacje behawioralne z Lidią Kacperską. Godzinny trening może odbyć się z koniem z ośrodka lub własnym w ramach opcji. Podczas treningu zajmiemy się rozwiązaniami wyzwań Twojego konia lub przeprowadzimy sesję treningową Twojej pracy z koniem.
Pozostałe szkolenia
Oferta treningowa
Moim celem jest podnoszenie świadomości wszystkich „użytkowników” koni. Z ogromnym zaangażowaniem staram się dzielić moim doświadczeniem oraz wiedzą. Wiem, że tylko w ten sposób mogę współtworzyć lepszy świat dla tych cudownych zwierząt. Dlatego korzystając z moich usług spotkasz się z wieloma nie zawsze łatwymi prawdami. Nie owijam w bawełnę ale też nie krytykuję, uważam że każdy człowiek i koń są na takim poziomie, jaki na chwilę obecną jest dla nich możliwy. Natomiast staram się zainspirować i wspierać wszystkich tych, którzy są na to gotowi.
Trening konia
Szkolenie konia obejmujące diagnostykę Behawioralną, fizjoterapetyczną i saddle fiterską
Nauka pracy z koniem oraz nauka jazdy
Pensjonat Lidkowo
Treningi wyjazdowe
Wrocław, Kraków, Poznań, Zielona Góra
Rozwiązywanie problemów behawioralnych
Cała Polska
Warsztaty, szkolenia, obozy
Pensjonat Lidkowo
Konsultacje przez Internet
Pomoc przy zakupie, adopcji konia
Cała Polska
Zapraszam do kontaktu z Pensjonatem Lidkowo
Praca z ziemi i siodła na różnych poziomach zaawansowania.
Odwiedź nas również