Behawiorystyka Koni
w pracy w energii ciała i umysłu konia

Lidia Kacperska
Szkolenia i oferta
Przejdź do oferty treningowej
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową. Część szkoleń odbywa cyklicznie, niektóre w wyznaczonych terminach. Szkolenia przez nas oferowane pogłębią Twoją wiedzę nie tylko w zakresie treningu koni czy poznawania ich zachowań, ale także tematach które są niezbędne aby praca z koniem była w trosce o jego zdrowie. Pierwsza pomoc, czy warsztaty dopasowania siodeł. Masaże i techniki żywienia. To wszystko znajdziesz u Nas. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem którego tu nie widzisz, zapraszam do kontaktu.

Obóz „Połączenie” – praca na wolności,

Termin Szkolenia: 12.08.2024 - 18.08.2024
Cena za osobę: 3300 zł
Czy chciałbyś rozmawiać z koniem szeptem, bez niepotrzebnych emocji i stresu? Jeśli " tak"- to ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy Ciebie w głęboką podróż do serca konia. Dowiesz się jak stworzyć mocne połączenie, które będzie stanowiło podstawę do wszystkich działań i celów o jakich marzysz w jeździectwie. Poznasz nie tylko techniki, język komunikacji i behawior ale przede wszystkim głęboko doświadczysz cudowną istotę jaką jest koń dzięki:

Obóz „Gimnastyka konia i jeźdźca”

Termin Szkolenia: 22.07.2024 - 28.07.2024
Cena za osobę: 3300 zł
Obóz dla dorosłych gimnastyka konia i jeźdźca Zapraszam cię w podróż do ciała przez emocje, zwiększone czucie i całą mnogość ćwiczeń, które poprawią Twój dosiad, elastyczność i motoryczność w ciele konia. Poznasz wiele cennych ćwiczeń z ziemi, które będą wspierały atletyczną budowę konia, zwiększą wydolność i zmniejszą napięcia. Pokażę ci krok po kroku jak można nauczyć konia z ziemi a następnie siodła ćwiczeń zbierających konia jak: trawersy, ciągi oraz piruety. Nauczę Cię zwracania uwagi na każdy najdrobniejszy szczegół w sposobie poruszania się konia, który ma wpływ na prawidłową biomechanikę. Nauczę Cię na czym polega prawidłowy kontakt z pyskiem konia i pokażę jak krok po kroku do niego dojść. Dowiesz się co zrobić aby pracować miękko i przyjaźnie na wędzidle. Zainspiruje jak wykorzystać różne przeszkody, górki, schematy gimnastyczne aby treningi były ciekawe i różnorodne. Po tym tygodniu będziesz czuł i patrzył inaczej!!! Po tym tygodniu Twoja relacja z koniem wejdzie na nowy poziom. Będzie intensywnie ale w ciepłej i serdecznej atmosferze Mała i bardzo kameralna grupa. Kogo woła Lidkowo?

Obóz „Magiczna podróż do ciała poprzez Jogę i Konie”, lipiec

Termin Szkolenia: 08.07.2024 - 14.07.2024
Cena za osobę: 3300 zł
Jak bardzo zaciśnięte jest nasze ciało ? Jak mocno przez swoje blokady nie docieramy energetycznie do swojego środka. Elastyczność i przepływ energetyczny naszego ciała ma duży wpływ na naszą relację z końmi. Przygotowaliśmy dla Was obóz, w którym połączymy zajęcia jogi i medytacji oraz pracę z końmi. Uwolnij swoje wewnętrzne konflikty poznając swoje ciało pracując z jego napięciami. Doświadcz elastyki w pracy z ziemi i siodła z Lidkowymi magicznymi istotami. Brakuje Ci Magii ? Daj się wciągnąć w Lidkową atmosferę pełną ciepła i akceptacji...otwórz się na kreacje z naszym wsparciem!
Pozostałe szkolenia

Warsztat „Praca z ziemi dla każdego” – wrzesień

Termin Szkolenia 21.09.2024 - 22.09.2024

Magiczna podróż do ciała poprzez Jogę i Konie, wrzesień

Termin Szkolenia 12.09.2024 - 15.09.2024

Pomóż swojemu koniowi mieć zdrowe kopyta – warsztat z Janem Ciołkiem i Lidią Kacperską

Termin Szkolenia 29.06.2024 - 30.06.2024

Uczenie złożonych i skomplikowanych zachowań oraz sztuczek. Przygotowanie konia do zabiegów medycznych i wizyt kowala. Poziom 2, maj

Termin Szkolenia 18.05.2024 - 19.05.2024
Oferta treningowa
Moim celem jest podnoszenie świadomości wszystkich „użytkowników” koni. Z ogromnym zaangażowaniem staram się dzielić moim doświadczeniem oraz wiedzą. Wiem, że tylko w ten sposób mogę współtworzyć lepszy świat dla tych cudownych zwierząt. Dlatego korzystając z moich usług spotkasz się z wieloma nie zawsze łatwymi prawdami. Nie owijam w bawełnę ale też nie krytykuję, uważam że każdy człowiek i koń są na takim poziomie, jaki na chwilę obecną jest dla nich możliwy. Natomiast staram się zainspirować i wspierać wszystkich tych, którzy są na to gotowi.
Trening konia
Szkolenie konia obejmujące diagnostykę Behawioralną, fizjoterapetyczną i saddle fiterską
Nauka pracy z koniem oraz nauka jazdy
Pensjonat Lidkowo
Treningi wyjazdowe
Wrocław, Kraków, Poznań, Zielona Góra
Rozwiązywanie problemów behawioralnych
Cała Polska
Warsztaty, szkolenia, obozy
Pensjonat Lidkowo
Konsultacje przez Internet
Pomoc przy zakupie, adopcji konia
Cała Polska
Zapraszam do kontaktu z Pensjonatem Lidkowo
Praca z ziemi i siodła na różnych poziomach zaawansowania.
Odwiedź nas również