Behawiorystyka Koni
w pracy w energii ciała i umysłu konia

Lidia Kacperska
Szkolenia i oferta
Przejdź do oferty treningowej
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową. Część szkoleń odbywa cyklicznie, niektóre w wyznaczonych terminach. Szkolenia przez nas oferowane pogłębią Twoją wiedzę nie tylko w zakresie treningu koni czy poznawania ich zachowań, ale także tematach które są niezbędne aby praca z koniem była w trosce o jego zdrowie. Pierwsza pomoc, czy warsztaty dopasowania siodeł. Masaże i techniki żywienia. To wszystko znajdziesz u Nas. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem którego tu nie widzisz, zapraszam do kontaktu.

„Jak zachęcać i zmotywować konia” – wzmocnienie pozytywne z Lidią Kacperską – poziom 1

Termin Szkolenia: 07.10.2023 - 08.10.2023
Cena za osobę: Szkolenie z koniem 1080zł (udział konia z ośrodka w cenie kursu)
Zapraszamy serdecznie na szkolenie w którym wprowadzamy Was do pracy ze wzmocnieniem pozytywnym. Jak zachęcić i zmotywować konia. Nauczymy Was komunikować się z koniem
Jesteś zainteresowany tym jak uczą się konie? Chciałbyś zobaczyć jak bardzo są inteligentne? Chciałbyś być czytelnym dla konia? Zastanawiasz się jak urozmaicić codzienność koniowi?

Uczenie złożonych i skomplikowanych zachowań oraz sztuczek. Przygotowanie konia do zabiegów medycznych i wizyt kowala. Poziom 2

Termin Szkolenia: 28.10.2023 - 29.10.2023
Cena za osobę: Szkolenie z koniem 1080 zł (udział konia z ośrodka w cenie kursu)
"Uczenie złożonych i skomplikowanych zachowań oraz sztuczek. Przygotowanie konia do zabiegów medycznych i wizy kowala." Zapraszamy wszystkie osoby, które znają już zasady szkolenia koni, za pomocą  klikera oraz brały udział w poprzednich szkoleniach klikerowych w Pensjonacie Lidkowo lub z Lidią Kacperską.
Pozostałe szkolenia
Oferta treningowa
Moim celem jest podnoszenie świadomości wszystkich „użytkowników” koni. Z ogromnym zaangażowaniem staram się dzielić moim doświadczeniem oraz wiedzą. Wiem, że tylko w ten sposób mogę współtworzyć lepszy świat dla tych cudownych zwierząt. Dlatego korzystając z moich usług spotkasz się z wieloma nie zawsze łatwymi prawdami. Nie owijam w bawełnę ale też nie krytykuję, uważam że każdy człowiek i koń są na takim poziomie, jaki na chwilę obecną jest dla nich możliwy. Natomiast staram się zainspirować i wspierać wszystkich tych, którzy są na to gotowi.
Trening konia
Szkolenie konia obejmujące diagnostykę Behawioralną, fizjoterapetyczną i saddle fiterską
Nauka pracy z koniem oraz nauka jazdy
Pensjonat Lidkowo
Treningi wyjazdowe
Wrocław, Kraków, Poznań, Zielona Góra
Rozwiązywanie problemów behawioralnych
Cała Polska
Warsztaty, szkolenia, obozy
Pensjonat Lidkowo
Konsultacje przez Internet
Pomoc przy zakupie, adopcji konia
Cała Polska
Zapraszam do kontaktu z Pensjonatem Lidkowo
Praca z ziemi i siodła na różnych poziomach zaawansowania.
Odwiedź nas również