Behawiorystyka Koni
w pracy w energii ciała i umysłu konia

Lidia Kacperska
Szkolenia i oferta
Przejdź do oferty treningowej
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową. Część szkoleń odbywa cyklicznie, niektóre w wyznaczonych terminach. Szkolenia przez nas oferowane pogłębią Twoją wiedzę nie tylko w zakresie treningu koni czy poznawania ich zachowań, ale także tematach które są niezbędne aby praca z koniem była w trosce o jego zdrowie. Pierwsza pomoc, czy warsztaty dopasowania siodeł. Masaże i techniki żywienia. To wszystko znajdziesz u Nas. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem którego tu nie widzisz, zapraszam do kontaktu.

Wymarzony Koń, obóz z Lidią Kacperską

Termin Szkolenia: 04.07.2022 - 10.07.2022
Cena za osobę: 1980 zł + opcja
Zapraszamy na obóz dzięki któremu będziesz miał konia marzeń: bezpiecznego, zaangażowanego oraz dobrze rozwijającego się fizycznie. Jak sprawić aby Twój koń Cię polubił i czuł się przy Tobie bezpiecznie? Jak poradzić sobie z płochliwością i stresem u konia? Jak postępować z koniem aby rozumiał Cię dobrze i był chętny do współpracy? Jak odczytywać sygnały konia i jak wykorzystać mowę ciała i energię do komunikacji z koniem? Jak zbudować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku? Jakie ćwiczenia poprawią elastyczność, motoryczność oraz atletyczność Twojego konia? Na te pytania oraz wiele innych znajdziesz odpowiedź właśnie na tym obozie?

Dobry moment. Obóz z Lidią Kacperską.

Termin Szkolenia: 18.07.2022 - 24.07.2022
Cena za osobę: 1980 zł + opcja
Pojawiły się na twojej drodze jeździeckiej problemy, z którymi sobie nie radzisz? Czujesz, że twoje treningi są monotonne i nudne, a chciałbyś to zmienić? To jest to DOBRY MOMENT na zmiany, na nowe doświadczenia, na lepszą komunikację. Na tym „dobrym momencie” opieram całą moją filozofię i podejście do jeździectwa.  Zapraszamy na autorski obóz z Lidią Kacperską. To będzie 7 dni pełnych inspiracji, pomysłów na poprawienie relacji z koniem i dokształcenie jeździeckie. ...czytaj więcej

Obóz „Magiczna podróż do ciała poprzez Yogę i Konie”

Termin Szkolenia: 27.07.2022 - 31.07.2022
Cena za osobę: 1980 zł
Jak bardzo zaciśnięte jest nasze ciało ? Jak mocno przez swoje blokady nie docieramy energetycznie do swojego środka. Elastyczność i przepływ energetyczny naszego ciała ma duży wpływ na naszą relację z końmi. Przygotowaliśmy dla Was obóz, w którym połączymy zajęcia jogi i medytacji oraz pracę z końmi. Uwolnij swoje wewnętrzne konflikty poznając swoje ciało pracując z jego napięciami. Doświadcz elastyki w pracy z ziemi i siodła z Lidkowymi magicznymi istotami. Brakuje Ci Magii ? Daj się wciągnąć w Lidkową atmosferę pełną ciepła i akceptacji...otwórz się na kreacje z naszym wsparciem!
Pozostałe szkolenia

Magiczna podróż do ciała poprzez Yogę i Konie

Termin Szkolenia 24.06.2022 - 26.06.2022

ABC Dopasowywania siodeł

Termin Szkolenia 01.10.2022 - 02.10.2022

Oczami konia – obóz z Kubą Ciemnoczołowskim i Lidią Kacperską

Termin Szkolenia 08.08.2022 - 14.08.2022
Oferta treningowa
Moim celem jest podnoszenie świadomości wszystkich „użytkowników” koni. Z ogromnym zaangażowaniem staram się dzielić moim doświadczeniem oraz wiedzą. Wiem, że tylko w ten sposób mogę współtworzyć lepszy świat dla tych cudownych zwierząt. Dlatego korzystając z moich usług spotkasz się z wieloma nie zawsze łatwymi prawdami. Nie owijam w bawełnę ale też nie krytykuję, uważam że każdy człowiek i koń są na takim poziomie, jaki na chwilę obecną jest dla nich możliwy. Natomiast staram się zainspirować i wspierać wszystkich tych, którzy są na to gotowi.
Trening konia
Szkolenie konia obejmujące diagnostykę Behawioralną, fizjoterapetyczną i saddle fiterską
Nauka pracy z koniem oraz nauka jazdy
Pensjonat Lidkowo
Treningi wyjazdowe
Wrocław, Kraków, Poznań, Zielona Góra
Rozwiązywanie problemów behawioralnych
Cała Polska
Warsztaty, szkolenia, obozy
Pensjonat Lidkowo
Konsultacje przez Internet
Pomoc przy zakupie, adopcji konia
Cała Polska
Zapraszam do kontaktu z Pensjonatem Lidkowo
Praca z ziemi i siodła na różnych poziomach zaawansowania.
Odwiedź nas również